Rady a tipy ;)

Různé webovky, které jsou podle mě SUPER :)

30. prosince 2010 v 22:10 | Tewezzka_^^
DeviantArt - Stránka, na které jsou úplně super fotky i obrázky :) Je jich tam hrozně moc a hodně "rubrik", například: Normální fotografie, Fan Art apod. Určitě koukněte :)

T-Music chart - Tady najdete nejnovější písničky, můžete i hlasovat, které "postoupí" do předních míst :) Každý  čtvrtek se tam navíc můžeš koukat online na pořad s Marcelou na óčku a chatovat s Liborem a Marcelou :) Sice nevim, kdo to je, ale to neva :D

YouTube - Tady najdete snad všechny videa ! ať už písničky, různé návody, nebo videa uživatelů jen tak z nudy :)

Ulož.To - Tady stahuju filmy :) Je to taky super stránka, a je tu všechno ..!

Fler - Pokud doma tvoříte například z fima, nebo čehokoliv jiného, tak je to stránka pro Vás :)
Když se zaregistrujete, můžete prodávat, nebo kupovat všechny možné "výplody fantazie" :)

České Korálky - Tady najdete úplně všechno pro tvoření s korálky. Prodávají tu samotné korálky, komponenty, návlekový materiál, i různé kleštičky apod. Jsou tu ale i knížky s návody :)

Picnik - Skvělý "program" na úpravu fotek a poslední dobou i hodně oblíbený :)

Aukro - Tak tady najdete nové i použité zboží, je to super, když potřebujete nějakou vrtačku, nebo něco, a víte, že jí nebudete používat často, a nechcete za ní zbytečně utrácet v obchodě :)

Móda Aukro - V podstatě to samé jako Aukro, akorát s oblečením. Jsou tu také věci nové i použité :) Já jsem tam našla jeden úžasný obchůdek s oblečením z Thajska a je to vážně hodně levný (například šaty za 7o Kč - uplně nádherný !), ale tím že je to až z Thajska, tak si trochu připlatíte za poštovný :/ No, já jsem si tam objednala úžasný kalhoty, stály asi 17o Kč, ale i s poštovným 3oo Kč. Ale stálo to za to :)

Nablýskané Silvestrovské outfity

29. prosince 2010 v 22:54 | Tewezzka_^^

Pokud se na Silvestra chystáš na chatu hluboko do lesa, tohle není zrovna článek pro tebe. Jelenům a zajícům se budeš líbit i v teplácích. Jestliže je však v tvém diáři na den 31. 12. poznačeno párty, směle vstup a inspiruj se, co na sebe!

Silvestrovský outfit no. 1: Ledová královna

Chceš na svém silvestrovském večírku působit rezervovaně ale zároveň sexy? Vsaď na osvědčenou škálu barev stříbrná - bílá - šedá - černá. I s málem se dají vymyslet skvělé kombinace! Zapoj fantazii a prohrabej svou skříň. Super dlouhé třpytivé tílko můžeš pomocí pásku proměnit v elegantní šaty. Nezapomeň ale ani na doplňky, protože právě ty dělají z oblečení to, co je. Nápadité náramky, korále, výrazná čelenka a samozřejmě správný mix kabelky a bot tě učiní nepřehlédnutelnou. A neboj se, že v tomto outfitu budeš působit moc chladně a nepřístupně, jakékoli zábrany zaručeně odhodí silvestrovské drinky.

 
 

Reklama
Děkuji za návštěvu :) A doufám, že se vám tu líbilo :))