Různé webovky, které jsou podle mě SUPER :)

30. prosince 2010 v 22:10 | Tewezzka_^^ |  Rady a tipy ;)
DeviantArt - Stránka, na které jsou úplně super fotky i obrázky :) Je jich tam hrozně moc a hodně "rubrik", například: Normální fotografie, Fan Art apod. Určitě koukněte :)

T-Music chart - Tady najdete nejnovější písničky, můžete i hlasovat, které "postoupí" do předních míst :) Každý  čtvrtek se tam navíc můžeš koukat online na pořad s Marcelou na óčku a chatovat s Liborem a Marcelou :) Sice nevim, kdo to je, ale to neva :D

YouTube - Tady najdete snad všechny videa ! ať už písničky, různé návody, nebo videa uživatelů jen tak z nudy :)

Ulož.To - Tady stahuju filmy :) Je to taky super stránka, a je tu všechno ..!

Fler - Pokud doma tvoříte například z fima, nebo čehokoliv jiného, tak je to stránka pro Vás :)
Když se zaregistrujete, můžete prodávat, nebo kupovat všechny možné "výplody fantazie" :)

České Korálky - Tady najdete úplně všechno pro tvoření s korálky. Prodávají tu samotné korálky, komponenty, návlekový materiál, i různé kleštičky apod. Jsou tu ale i knížky s návody :)

Picnik - Skvělý "program" na úpravu fotek a poslední dobou i hodně oblíbený :)

Aukro - Tak tady najdete nové i použité zboží, je to super, když potřebujete nějakou vrtačku, nebo něco, a víte, že jí nebudete používat často, a nechcete za ní zbytečně utrácet v obchodě :)

Móda Aukro - V podstatě to samé jako Aukro, akorát s oblečením. Jsou tu také věci nové i použité :) Já jsem tam našla jeden úžasný obchůdek s oblečením z Thajska a je to vážně hodně levný (například šaty za 7o Kč - uplně nádherný !), ale tím že je to až z Thajska, tak si trochu připlatíte za poštovný :/ No, já jsem si tam objednala úžasný kalhoty, stály asi 17o Kč, ale i s poštovným 3oo Kč. Ale stálo to za to :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Please ...

... click :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Děkuji za návštěvu :) A doufám, že se vám tu líbilo :))